Stáhni si ZDARMA aplikaci Furby
Stáhni si ZDARMA aplikaci Furby

Stáhni si ZDARMA aplikaci Furby na svůj iPhone®, iPod touch® a iPad® a začni krmit svého Furbyho neuvěřitelnou škálu jídel ze spíže a lahůdkářství v aplikaci.

Nemáš Furbyho? Pomocí aplikace procházej slovníkem Furby a poslouchej slova ve furbštině vyslovována nahlas.

Zde jsou jen některé z prvků, které si můžeš najít v aplikaci Furby...

 • SPÍŽ
  – Vyber si z více než 100 různých potravin pro svého Furbyho! Poznej svého Furbyho lépe tím, že zjistíš, jaké jídlo má a jaké nemá rád.
 • LAHŮDKÁŘSTVÍ
  – Vytvoř speciální jídlo pro svého Furbyho pomocí více než 60 různých ingrediencí na výrobu sendvičů.
 • PŘEKLADAČ
  – Furby řekl co? Pomocí překladače můžeš překládat furbštinu v reálném čase. Držte svůj přístroj s aplikací blízko Furbyho úst, když mluví. Když se bubliny objeví, jednoduše klepni na furbskou nebo anglickou frázi a poslouchej, jak se vyslovuje.
 • SLOVNÍK
  – Pomocí furbsko-anglického slovníku si zkoušej furbštinu i když Furby není nablízku. (Tip: Užitečné pro psaní tajných vzkazů přátelům

Works with iPhone®, iPod touch®, and iPad®.

LOADING

Furby

Nyní opouštíš FURBY.cz

Hasbro nemůže zaručit, že zásady ochrany osobních údajů na webu, který se chystáš propojit, splňují naše vysoké standardy.

Dříve, než poskytneš o sobě jakékoliv informace, vždy si nejdřív přečti prohlášení o ochraně soukromí na webových stránkách.

Nyní opouštíš Hasbro webové stránky a vstupuješ na stránky Facebooku. Pokud máš účet na Facebooku, klikni na tlačítko "pokračovat". Pokud nemáš účet na Facebooku, klikni na tlačítko "zavřít".

Tvé používání Facebooku se řídí podmínkami Facebooku.

pokračovat zavřít
Zavřít
No like oo-tye nah-bah!
Oops! Furby.com doesn't work this way.
Flip your iPad back.